Buncim pirmie vārti KHL, ”Dinamo” pārtrauc sešu zaudējumu sēriju (VIDEO)

Sešu zaudējumu sēriju Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šovakar pārtrauca Rīgas ”Dinamo”, kas viesos ar 4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Sanda Ozoliņa trenēto Ņižņijnovgorodas ”Torpedo” un izcīnīja pirmo uzvaru jaunā galvenā trenera Vladimira Krikunova vadībā.

Rīdzinieki jau pirmajā trešdaļā guva divus vārtus un pēc 20 minūtēm atradās vadībā ar 2:1. Hanters Šinkaruks jau astotajā minūtē atklāja mača rezultātu un panāca 1:0 rīdzinieku labā, bet 17. minūtē Endijs Miele atjaunoja uz tablo līdzsvaru (1:1). Mājinieku prieki gan nebija ilgi, jo jau pēc pusminūtes Filips Bunics guva savus pirmos vārtus KHL un atguva ”Dinamo” vadību – 2:1.

Lai gan otrās trešdaļas vidū Ivans Čehovičs izcēlās skaitliskajā mazākumā un vēlreiz panāca līdzsvaru uz tablo (2:2), 55 sekundes pirms otrā perioda beigām Jere Karjalainens izvirzīja rīdziniekus vadībā – 3:2. Diemžēl ”Dinamo” neizdevās nosargāt uzvaru pamatlaikā. Trešās trešdaļas vidū Čehovičs otro reizi mačā pārspēja Matsonu un atkal panāca neizšķirtu (3:3).

Ne atlikušajā laikā pamatlaikā, ne papildlaikā nevienai no komandām neizdevās izcīnīt divus punktus. Tādējādi uzvarētājas noskaidrošanai bija nepieciešama pēcspēles metienu sērija. Tajā, divreiz precīzam esot rīdzinieku kapteinim Dārziņam un vienu reizi pretinieku vārtsargu pārspējot Gintam Meijam, ”Dinamo” izcīnīja uzvaru un līdz ar to nodrošināja panākumu ar 4:3.

Rīdzinieki jaunā galvenā trenera Vladimira Krikunova vadībā jau otrajā spēlē izcīnīja pirmo uzvaru un pārtrauca sešu zaudējumu sēriju. Divos mačos Krikunova vadībā ”Dinamo” ir izcīnījusi trīs no četriem punktiem. Pateicoties panākumam pār ”Torpedo”, rīdzinieki pameta pēdējo vietu Rietumu konferencē un apsteidza Podoļskas ”Vityaz”.

Latvijas galvaspilsētas klubs 34 spēlēs ir izcīnījis 29 punktus un ieņem priekšpēdējo vietu Rietumu konferencē. Nākamo maču ”Dinamo” aizvadīs 6. decembrī, kad, turpinot izbraukuma spēļu sēriju, pulksten 18:30 aizvadīs maču pret Latvijas izlases bijušā galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas ”Avangard”.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL