“Admiral” turpina zaudēt, “Traktor” pagarina uzvaru sēriju

Latvijas izlases uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Vladivostokas “Admiral” izbraukumā cieta zaudējumu Helsinku “Jokerit” ar rezultātu 1:4.

Rezultātu spēles 7. minūtē mājinieku labā atklāja Niklass Jensens. Trīs minūtes vēlāk “Admiral” mazākumā spēja rezultātu izlīdzināt, pēc Gračova piespēles vārtus gūstot Obidinam.

Tie gan Bukarta klubam izrādījās vienīgie vārti. Jokerit 1. perioda izskaņā panāca 3:1, bet vēl vienu ripu pretinieku cietoksnī raidīja minūti pirms spēles beigām.

Bukarts šosezon 14 spēlēs guvis 5 vārtus un atdevis 3 rezultatīvas piespēles, izceļoties ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. “Admiral” klubam šobrīd nav veiksmīgākais nogrieznis, komandai zaudējot pēdējās 8 no 9 spēlēm.

Citās Austrumu konferences spēlēs Čeļabinskas “Traktor” izcīnīja 5. uzvaru pēc kārtas, pēcspēles metienos pārspējot viesus no Novosibirskas.

“Traktor” komanda vadībā izvirzījās jau 7. minūtē, kad pirmo ripu šajā mačā vārtos raidīja Osnovins. 2. periodā, spēlējot vairākumā, Tertišnijs panāca 2:0.

“Sibir” komanda gan galvas nenokāra, divu minūšu laikā 2. perioda izskaņā gūstot divus vārtus – Milovzorovs un Česaļins.

Uzvarētāja noskaidrošanas metienos uzvaras vārtus “Traktor” komandas labā guva Tkačovs.

KHL līdervienība Magņitogorskas “Metallurg” mājās ar rezultātu 5:2 pārspēja Habarovskas “Amur” komandu.

1. periods veiksmīgāks izrādījās “Amur” hokejistiem, 8. minūtē rezultātu atklājot Lencam. Pusotru minūti pirms perioda beeigām Jordans pārsvaru dubultoja.

Pārējo spēli dominēja “Metallurg”, gūstot piecus bezatbildes vārtus – Maijē, Minuļins, Goldobins, Korosteļovs, Košeļevs.

Magņitogorskas vienība pārtrauca 3 zaudējumu sēriju, bet “Amur” 3 uzvaru sērija pārtrūka.

Ņižņehamskas “Neftekhimik” ar rezultātu 4:3 viesos uzveica savus tiešos konkurentus Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Spēles rezultātu atklāja Šafiguļins, kurš ripu raidīja vārtos 17. minūtē. Pēc pusotras minūtes atbildi sniedza Raiens Spūners – 1:1.

2. perioda sākumā mazākumā pārsvaru atjaunoja Gaļimovs, bet 11. minūtē 3:1 panāca Popovs.

3. perioda 12. minūtē Šumakovs vienus vārtus atguva, tomēr pusotru minūti vēlāk Kupcovs atjaunoja divu vārtu pārsvaru “Neftekhimik”.

35 sekundes pirms beigām Da Kosta vienus vārtus atguva, bet ar to nepietika, lai saglābtu spēli.

“Avtomobilist” šis bija 4. zaudējums pēc kārtas, toties “Neftekhimik” uzvarējuši 5 no 7 pēdējiem mačiem.

Bijušā Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija Omskas “Avangard” izcīnīja uzvaru, izbraukumā ar rezultātu 4:1 pieveicot Kunlun “Red Star”.

Spēles rezultāts palika neizšķirts līdz pat spēles vidum, kad ripu vārtos vairākumā trieca Kaski. 3. perioda 9. minūtē Sošņikovs panāca 2:0.

Vien 40 sekundes vēlāk starpību samazināja Džeiks Čelioss, bet spēles izskaņā vēl divus vārtus guva Hārtlija padotie – Dedunovs un Gricjuks.

“Avangard” komanda uzvarējusi 3 pēdējās spēles, bet “Red Star” vienība zaudējusi 4 spēles pēc kārtas

Autors: hokejazinas.com