Sorokins sagaida, ka U-18 izlase varētu būt fiziski jaudīgāka nekā pērn

Latvijas U-18 izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins uzskata, ka hokejistiem gaidāmajā pasaules čempionātā būtu jāiekļūst ceturtdaļfinālā, vēsta “Lsm.lv”.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka šo pirmdien Sorokins nosauca U-18 izlases kandidātus gaidāmajam 2024. gada U-18 pasaules hokeja čempionātam.

Latvijas izlase nevar skrieties ar pretiniekiem, bet komandai būs jādarbojas pēc pārdomāta spēles zīmējuma, lai fiziski vienlīdz augstā līmenī izturētu visas spēles grupā, norāda treneris.

Par svarīgu nosacījumu treneris uzskata visu spēles līniju lielu ieguldījumu, un kvalitatīvs sniegums būs nepieciešams gan vārtos, gan aizsardzībā un uzbrukumā.

Izlasei pulcējoties uz pēdējo gatavošanās posmu, Sorokinam sastāva aprises jau ir puslīdz skaidras. Viņaprāt, vēl varbūt pieciem hokejistiem jāparāda sevi, lai pacīnītos par vietu sastāvā. Sorokins sagaida, ka komanda varētu būt fiziski jaudīgāka nekā pirms gada, turklāt šīgada izlases modelim bija pilnvērtīgāka gatavošanās ar kandidātu pulcēšanos arī vasarā.

“Pirmkārt gribas tikt ceturtdaļfinālā un ne tikai tur tāpat vien uzspēlēt. Gribas, lai katra spēlē komanda iet laukumā ar cerību par uzvaru,” medijs citē izlases galveno treneri.

Gatavojoties pasaules čempionātam, U-18 izlase novembrī aizvadīja U-20 turnīru Dānijā, decembrī tik rīkota nometnē Rīgā, bet februārī startēja U-18 Četru nāciju turnīrs Dānijā.

Pirms čempionāta pavasarī Latvijas U-18 izlasei paredzētas piecas pārbaudes spēles: 6. un 7. aprīlī Daugavas ledus hallē pret Polijas vienaudžiem, 11. un 12. aprīlī izbraukumā pret Čehijas U-18 valstsvienību, bet 22. aprīlī pret Zviedrijas U-18 izlasi.

Pasaules čempionāts no 25. aprīļa līdz 5. maijam norisināsies Somijas pilsētās Espo un Vantā. Latvijas holejisti spēlēs pret Somijas, Slovākijas, ASV un Norvēģijas vienaudžiem.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Lsm.lv

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)