Zviedrijas U-18 izlase sagrauj vienaudžus no Kazahstānas (VIDEO)

2024. gada U-18 pasaules čempionāta spēlē Zviedrijas izlase ar rezultātu 7:1 (2:1, 2:0, 3:0) sagrāva Kazahstānas vienaudžus.

Mača rezultātu sestajā minūtē atklāja kazahstānietis Abzals Alibeks, realizējot vairākumu. Pēc piecām minūtēm Valters Lindbergs panāca izlīdzinājumu, bet 16. minūtē Viktors Eklunds vairākumā pirmoreiz mačā izvirzīja Zviedriju vadībā.

Otrās trešdaļas 36. sekundē Jakobs Vozņiaks Īss izmantoja skaitlisko pārsvaru, panākot 3:1. Vien 45 sekundes vēlāk Ādams Heselvāls iemeta ceturto ripu sāncenšu vārtos. Nepilnas četras minūtes līdz trešdaļas beigām, kazahstānietis Asanali Sarkenovs saņēma noraidījumu līdz spēles beigām (5+20) par grūdienu no aizmugures.

Trešā perioda ievadā Jaks Berglunds piekto reizi pārspēja kazahstāniešu vārtsargu, kam Lūkass Petersons 10. minūtē pievienoja vēl vienu vārtu guvumu. Mača 55. minūtē Melvins Fernstrēms pielika treknu punktu, panākot 7:1.

Kazahstānas vārtus visa mača garumā sargāja Tanirhans Alpisbajevs, atvairot 52 no 59 metieniem. Zviedrijas vārtsargs Lavs Harenstams tika galā ar 12 no 13 metieniem.

Abām valstsvienībām nākamā spēle paredzēta pret Čehijas vienaudžiem. Zviedrija laukumā dosies jau rītdien, 28. aprīlī, taču Kazahstānas hokejisti krustos nūjas 29. aprīlī.