Zviedrija turpina lieliski, uzveic spēcīgo Kanādu, izcīnot trešo “sauso” uzvaru U-20 PČ pēc kārtas (VIDEO)

2024. gada U-20 pasaules čempionāta ceturtās dienas ceturtajā spēlē mājiniece Zviedrijas U-20 izlase ar rezultātu 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) apspēlēja Kanādas vienaudžus.

Zviedrija šajā turnīrā nav ielaidusi nevienus vārtus trīs spēlēs, iepriekš “sausā” uzveicot Latviju (6:0) un Vāciju (5:0).

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, taču otrā sākumā Toms Vilanders ar spēcīgu metienu pārspēja kanādiešu vārtsargu un atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas vidū Jonatans Lekerimaki veica metienu no zilās līnijas, Kanādas vārtsargs ar to tika galā, taču Noa Ostlunds no vārtu priekšas iebakstīja ripu vārtos.

Trešajā periodā Kanāda centās samazināt rezultāta starpību, bet neizdevās izsist cauri Zviedrijas cietoksnim.

Zviedrijas vārtsargs Hugo Havelids tika galā ar visu 21 veikto metienu, savukārt, Kanādas vārtsargs Matiss Ruso atvairīja 22 no 24 metieniem.

Zviedrijas izlase ar deviņiem punktiem pēc trīs spēlēm ieņem 1. vietu A grupā. Kanāda atrodas pozīciju zemāk ar izcīnītiem sešiem punktiem.

Abām valstsvienībām nākamais mačs paredzēts 31. decembrī, kad Zviedrija aizvadīs principiālu kaimiņu derbiju ar Somiju, taču Kanāda spēkosies pret Vāciju.