Zviedrija sīvā cīņā apspēlē čehus, ASV sagrauj B grupas līderi

Kanādā notiekošajā Pasaules U-20 čempionātā Zviedrijas U-20 izlase sīvā cīņā apspēlēja Čehijas vienaudžus, taču ASV sagrāva Šveici.

Zviedrija vien papildlaikā spēja pārspēt Čehiju, mačam noslēdzoties ar rezultātu 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 1:0).

Pirmais periods aizritēja bez vārtu guvumiem, taču otrajā trešdaļā tika gūti trīs vārti. Ceturtajā minūtē Dāvids Jiričeks atklāja rezultātu, taču jau pēc divām minūtēm Fabians Vāgners panāca izlīdzinājumu, un jau minūti vēlāk aizsargs Ludvigs Jansons izvirzīja Zviedriju vadībā.

Sešas minūtes līdz pamatlaika beigām Jirži Tikačeks spēja panākt 2:2 un pārvest spēli papildlaikā, kur zviedriem uzvaru otrajā minūtē atnesa Jansons, gūstot otros vārtus.

Zviedrija pēc trīs spēlēm sakrājusi astoņus punktus un ierindojas 1. vietā A grupas tabulā. Vietu zemāk ar septiņiem punktiem atrodas Čehija.

Paralēli notiekošajā B grupas mačā ASV juniori ar 5:1 (1:0, 3:1, 1:0) sagrāva Šveices vienaudžus.

Divas minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām Džimijs Snageruds atklāja rezultātu.

Otrā perioda sākumā Logans Kūlijs vairākumā dubultoja amerikāņu pārsvaru. Desmit minūtes vēlāk vairākumu izmantoja Snageruds, gūstot otros vārtus. Pusotru minūti vēlāk Tailers Bušē panāca 4:0. 30 sekundes līdz trešdaļas beigām Šveices uzbrucējs Atilio Bjaska vienus vārtus atguva.

Punktu mačam pielika Lūka Hjūza precīzais metiens 3. perioda 14. minūtē.

ASV izlase ar sešiem punktiem pēc trīs spēlēm ieņem 2. vietu B grupā, savukārt Šveice ierindojusies 1. pozīcijā ar septiņiem punktiem.