Zviedri sarauj gabalos Krievijas aizsardzību, Slovākijas jaunieši biedē ASV (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Kanādā sākās U-20 Pasaules hokeja čempionāts. Pirmajā spēļu dienā tika aizvadīti četri mači, uzvaras pārsvarā izcīnot favorītiem.

Somijas U-20 hokejisti ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) pieveica Vācijas vienaudžus. Ar diviem vārtiem uzvarētāju rindās izcēlās Samuels Heleniuss. Somijas izlases vārtsargs Leevi Merilailnens atvairīja 23 no 24 pretinieku metieniem.

Zviedrijas U-20 hokeja izlase ar rezultātu 6:3 (1:0, 2:1, 3:2) uzvarēja Krievijas jauniešu izlasi. Krievijas hokejisti otrajā periodā nonāca iedzinējos ar rezultātu 0:3 un mača gaitā to vien spēja samazināt līdz divu vārtu starpībai.

Krievijas izlasē atkal spīdēja 17 gadus vecais Matvejs Mičkovs, gūstot divus vārtus, bet Zviedrijas izlases sastāvā Aleksandram Holcam, Simonam Edvinsonam un Emīlam Andrē vārti un rezultatīva piespēle.

Kanādas junioru izlase ar rezultātu 6:3 (3:3, 2:0, 1:0) uzveica vienaudžus no Čehijas. Spēles pirmais periods bija ļoti rezultatīvs, Čehijas hokejistiem pat vienubrīd izvirzoties vadībā ar rezultātu 3:1.

Kanādas hokejsti gan atbildi nelika ilgi gaidīt, jau pirmajā periodā rezultātu izlīdzinot. Otrajā periodā Ouens Pauers vārtiem pirmajā periodā pievienoja vēl divus, gūstot hat-trick. Kouls Perfetti šajā mačā nopelnīja trīs rezultatīvas piespēles.

ASV U-20 hokeja izlase ar rezultātu 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) pieveica Slovākijas izlasi. ASV hokejisti izvirzījās vadībā pirmajā periodā, divu minūšu laikā gūstot divus vārtus vairākumā. Ōtrajā periodā Lendons Slagerts pievienoja vēl vienu ripu.

Slovākijas hokejisti gan nemeta plinti krūmos, Martinam Hromiakam gūstot divus vārtus. Slovākijas hokejistiem bija aptuveni divarpus minūtes, lai panāktu izlīdzinājumu, bet to izdarīt neizdevās. Slovākijas vārtsargs Simons Latkocijs atvairīja 39 no 42 pretinieku metieniem.