Zirnis pēc U-20 uzvaras pār “Zemgale”/LLU: Jāšķiras no dažiem hokejistiem

Latvijas U-20 hokeja izlase turpina gatavoties gaidāmajam pasaules čempionātam A divīzijā, kas norisināsies Dānijā. Izlase vakar Rīgā aizvadīja pārbaudes spēlei ar “Optibet” hokeja līgas komandu “Zemgale/LLU” un izcīnīja uzvaru ar 5:3.

Kā ziņo “Lsm.lv”, izlasi pastiprinājušie pēdējie astoņi spēlētāji no Ziemeļamerikas komandām pirmdien laukumā vēl nedevās. U-20 izlase mačā pret “Zemgale”/LLU izskatījās pārāka, spēlējot daudz ātrāk un agresīvāk. Jau pirmajā periodā divus vārtus guva ārzemju klubus pārstāvošie Fēlikss Egils Gavars un Martins Rodrigo Laviņš. Lai gan “Zemgale/LLU” spēja atjaunot neizšķirtu, trešajā periodā Ģirts Silkalns guva divus izšķirošus vārtus U-20 izlasei.

“Šodien mums bija pirmā pārbaudes spēle pret “Zemgale”/LLU, un pēc tās mums būs jāšķiras no dažiem hokejistiem. Mums jāpiestrādā pie spēles vairākumā un mazākumā, jo puiši sabraukuši kopā no dažādām komandām. Virknējumi ir salikti, taču jāskatās kāda būs ķīmija spēlētāju starpā,” izteicās U-20 izlases galvenais treneris Kārlis Zirnis.

Trešdien U-20 hokejisti aizvadīs vēl vienu pārbaudes spēli ar “Mogo”/LSPA komandu, bet uz Dāniju izlase izlidos šo piektdien.

Autors: hokejazinas.com Avots: LSM.LV