Vilmanis turpina krāt piespēles, “Sting” piedzīvo zaudējumu

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Sanda Vilmaņa pāstāvētā Ontario hokeja līgas (OHL) komanda Sārnijas “Sting” ar rezultātu 4:6 (0:3, 4:1, 0:2) mājās piekāpās Vindzoras “Spitfires” vienību.

Vilmanis šajā mačā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Ar piespēli uzbrucējs izcēlās otrā perioda 14. minūtē, palīdzot Zekam Filakam panākt rezultātu 4:3.

Latvijas hokejists šosezon sešās spēlēs nopelnījis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Sting” ar sešiem punktiem sešās cīņās ierindojas septītajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Vilmaņa klubam paredzēts 15. oktobrī plkst. 2:05 pēc Latvijas laika mājās pret Londonas “Knights” vienību.