Vilmanis turpina gūt vārtus, “Battalion” izcīna uzvaru rezultatīvā mačā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Sanda Vilmaņa pārstāvētā Ontario hokeja līgas (OHL) komanda Nortbejas “Battalion” ar rezultātu 6:4 (2:2, 2:2, 2:0) viesos apspēlēja Brentfordas “Bulldogs” vienību.

Vilmanis šajā mačā guva vārtus, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Ar precīzo metienu hokejists izcēlās otrās trešdaļas desmitajā minūtē, panākot rezultātu 4:2 “Bulldogs” labā.

Latvijas uzbrucējs šosezon 40 spēlēs guvis 17 vārtus un nopelnījis 22 rezultatīvas piespēles.

Šī bija Vilmaņa desmitā spēle Nortbejas vienībā. Sezonu hokejists iesāka Sārnijas “Sting” klubā, taču janvāra sākumā Vilmanis tika aizmainīts. Jaunajā komandā Vilmanis desmit spēlēs nopelnījis 11 punktus (7+4).

“Battalion” ar 58 punktiem 48 cīņās ierindojas otrajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Vilmaņa vienībai paredzēts 4. februārī plkst. 23:00 viesos pret Niagāras “Ice Dogs” komandu.