Vilmanim vēl trīs punkti, “Battalion” nonāk uzvaras attālumā no Ontario līgas pusfināla (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Ontario hokeja līgas (OHL) izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla kārtas trešajā mačā Latvijas uzbrucēja Sanda Vilmaņa pārstāvētā Nortbejas “Battalion” komanda ar rezultātu 6:5 (2:3, 0:2, 3:0, 1:0) viesos papildlaikā apspēlēja Sadberijas “Wolves” vienību.

Vilmanis šajā mačā atdeva trīs rezultatīvas piespēles, piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem, kā arī no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Sting” trešajā periodā atspēlējās no rezultāta 2:5. Vilmanis piedalījās visos trīs vārtu guvumos trešajā trešdaļā.

Latvijas uzbrucējs regulārajā sezonā 60 spēlēs guva 38 vārtus un nopelnīja 29 rezultatīvas piespēles.

Izslēgšanas spēlēs astoņos mačos Vilmanis izcēlies ar diviem precīziem metieniem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

Sezonu hokejists iesāka Sārnijas “Sting” klubā, taču janvāra sākumā uzbrucējs tika aizmainīts. Jaunajā komandā Vilmanis 30 regulārās sezonas spēlēs nopelnīja 39 punktus (28+11).

“Battalion” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-0. Nākamā spēle norisināsies 19. aprīlī Sadberijā plkst. 2:05 pēc Latvijas laika.