Vilmanim vārtu guvums, “Sting” uzvar arī trešo ceturtdaļfināla spēli (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Sanda Vilmaņa pāstāvētā Ontario hokeja līgas (OHL) komanda Sārnijas “Sting” trešajā ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 5:3 (1:1, 0:0, 4:2) viesos uzvarēja Saginavas “Spirit” vienību.

Vilmanis šajā mačā guva vārtus, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Latvijas uzbrucējs ar precīzo metienu izcēlās trešās trešdaļas 14. minūtē, panākot rezultātu 3:2. Hokejists atgriezās laukumā pēc divām izlaistām spēlēm un tika atzīts par mača pirmo zvaigzni.

Regulārajā sezonā Vilmanis 62 spēlēs guva 20 vārtus un atdeva 25 rezultatīvas piespēles, bet septiņos Play-off mačos uzbrucējam četri vārtu guvumi un divas piespēles.

“Sting” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-0.

Nākamais mačs Vilmaņa klubam viesos 21. aprīlī plkst. 2:05 pēc Latvijas laika.