Vilmanim atkal divi punkti Ontario līgas mačā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Ontario hokeja līgas (OHL) spēlē Latvijas uzbrucēja Sanda Vilmaņa Sārnijas “Sting” komanda ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0) mājās papildlaikā pārspēja Flintas “Firebirds” vienību.

Vilmanis šajā mačā izcēlās divām rezultatīvām piespēlēm, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Latvijas uzbrucējs pirmo piespēli nopelnīja pirmajā periodā, asistējot Zekam Filakam, kurš atklāja mača rezultātu. Pie otrās piespēles Vilmanis tika papildlaikā, piespēlējot Ītana Ričija uzvaras vārtu guvumā.

Vilmanis šosezon 15 mačos guvis piecus vārtus un atdevis astoņas piespēles, bet “Sting” ar 18 punktiem 15 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Rietumu konferencē.