Vilkoits par maču pret Šveici: Neizdevās nospēlēt stabilas 60 minūtes

Latvijas U-17 valstsvienība svētdien, tiekoties ar Šveices vienaudžiem, uzsāka dalību Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādē. Pēc pirmā aizvadītā mača ar saviem iespaidiem par turnīra sākumu dalījās mūsu komandas galvenais treneris Raimonds Vilkoits un uzbrucējs Maksims Haritoncevs.

Hokejazinas.com” jau ziņoja, ka Latvijas U-17 valstsvienība turnīra ievadā piedzīvoja zaudējumu ar 1:5 (0:1, 0:4, 1:0). Vienīgos vārtus mūsējo labā guva Haritoncevs.

”Šodien neizdevās nospēlēt stabilas 60 minūtes,” pēc mača pret Šveici atzina Vilkoits. ”Centāmies spēlēt savu spēli, taču brīžiem pārņēma emocijas lēmumu pieņemšanā, par ko tikām sodīti ar zaudētiem vārtiem. Izanalizēsim mūsu spēli un dosimies uz priekšu.”

”Spēle kopumā bija laba. Diemžēl mums nepaveicās,” norādīja Latvijas U-17 izlases vienīgo vārtu autors Haritoncevs. ”Otrajā periodā ielaidām pārāk daudz vārtus. Savukārt trešo periodu uzvarējām ar 1:0.”

Jaunatnes olimpiskajā hokeja turnīrā kopumā piedalās sešas izlases, kuras sadalītas divās apakšgrupās. Latvija spēlē B apakšgrupā kopā ar Šveices un Itālijas izlasēm. Savukārt A apakšgrupā cīnās Somija, Vācija un Slovākija.

Pusfinālā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas, bet trešajā vietā esošās komandas spēlēs par piekto un sesto vietu.

Latvijas U-17 izlasei nākamais mačs paredzēts 24. janvārī, kad pulksten 20:30 būs jātiekas ar mājinieci Itāliju.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF