SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Veinbergam vārti, Brūverim sausā spēle USHL

Aizvadītajā naktī Martina Laviņa un Bruno Brūvera pārstāvētā ASV junioru hokeja līgas (USHL) Cīderrepidsas “RoughRiders” komandas ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) uzvarēja Dāvja Borozinska un Ģirta Silkalna Demoinas “Buccaneers” vienību.

Laviņam šajā mačā rezultatīva piespēle, viens metiens un pozitīvs lietderības koeficients “+1”. Brūveris atvairīja visus 20 “Buccaneers” metienus.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Silkalns šajā spēlē izdarīja vienu metienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu, bet Borozinskis ar rezultativitāti neizcēlās un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Laviņam šajā sezonā astoņās spēlēs trīs piespēles, bet Brūveris septiņās spēlēs atvairījis 89,9% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,72 vārtus.

Borozinskim šosezon astoņās spēlēs vārti un piespēle, bet Silkalnam deviņos mačos vārti un trīs piespēles.

“RoughRiders” ar desmit punktiem desmit spēlēs ierindojas piektajā vietā Austrumu konferencē, bet “Buccaneers” ar deviņiem punktiem deviņās spēlēs atrodas ceturtajā vietā Rietumu konferencē.

 

Citā mačā Kārļa Mežsarga Traisitijas “Storm” ar rezultātu 5:3 (3:0, 2:1, 0:2) uzveica Klāva Veinberga Linkolnas “Stars”.

Veinbergam šajā mačā viens vārtu guvums, trīs metieni un pozitīvs lietderības koeficients “+1”. Mežsargs atvairīja 20 no 23 “Storm” metieniem.

Veinbergs šosezon astoņās spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis divas piespēles, bet Mežsargs astoņās spēlēs atvairījis 87,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,76 vārtus.

“Storm” ar astoņiem punktiem deviņās spēlēs ierindjas septītajā vietā Rietumu konferencē, bet “Stars” ar 12 punktiem deviņos mačos atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē.

 

Raimonda Vītoliņa Grīnbejas “Gamblers” ar rezultātu 1:7 (0:7, 1:0, 0:0) piekāpās Čikāgas “Steel”.

Vītoliņam šajā mačā divi metieni, divas soda minūtes un neitrāls lietderības koeficients. Šosezon Vītoliņam desmit spēlēs vārti un piecas piespēles.

“Gamblers” ar 11 punktiem desmit spēlēs ierindojas ceturtajā vietā Austrumu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)