Veinbergam divi vārti USHL Play-off, rezultatīvs arī Silkalns

Aizvadītajā naktī Latvijas hokejista Klāva Veinberga pārstāvētā ASV junioru hokeja līgas (USHL) komanda Linkolnas “Stars” izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar rezultātu 7:2 (1:0, 3:1, 3:1) viesos sagrāva Vaterlo “Black Hawks” klubu.

Veinbergs šajā spēlē guva divus vārtus, trīs reizes meta pa vārtiem, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Regulārajā sezonā 50 cīņās Veinbergam 28 punkti (12+16). Trīs izslēgšanas spēlēs hokejistam divi vārtu guvumi.

Sērijā līdz divām uzvarām “Stars” atrodas vadībā ar rezultātu 1-0.

Citā mačā Ģirta Silkalna Fārgo “Force” ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) mājās pieveica Patrika Bērziņa Traisitijas “Storm” vienību.

Silkalns šajā mačā atdeva rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Regulārajā sezonā 55 spēlēs Silkalnam 30 punkti (10+20), bet vienā Play-off spēlē uzbrucējam viena piespēle.

Bērziņš šajā spēlē atradās rezervē.

Regulārajā sezonā 16 spēlēs Bērziņš atvairīja 89,0% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaida 2,66 vārtus, bet izslēgšanas spēlēs vārtsargs uz ledus vēl nav kāpis.

“Force” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

Visbeidzot, Martina Laviņa un Bruno Brūvera Sīderrepidsas “RoughRiders” ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1) viesos otrajā papildlaikā piekāpās Jangstaunas “Phantoms” klubam.

Laviņš šajā spēlē četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

50 regulārās sezonas cīņās Laviņam 24 punkti (12+12), bet četrās Play-off spēlēs uzbrucējam trīs vārti un piespēle.

Brūveris šajā mačā tika galā ar 29 no 32 pretinieku metieniem.

Regulārajā sezonā 43 spēlēs Brūveris apstādināja 89,7% metienu un vidēji spēlē ielaida 2,60 vārtus, bet četrās izslēgšanas spēlēs vārtsargs atvairījis 90,0% metienu un vidēji mačā ielaidis 2,55 vārtus.

“Phantoms” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.