Vācijas U-20 izlase Jaunā gada priekšvakarā piekāpjas Kanādai un zaudē izredzes uz 1/4 finālu

2024. gada U-20 pasaules čempionāta sestās dienas ceturtajā spēlē Vācijas U-20 izlase ar rezultātu 3:6 (1:2, 1:0, 1:4) piekāpās Kanādas vienaudžiem.

Vācija pēc šī zaudējuma pazaudēja cerības uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Pirmajā periodā Julians Lutcs atklāja rezultātu. Vēlāk viņam Maklins Selebrini un Breidens Jāgers atbildēja ar diviem vārtu guvumiem. Otrajā trešdaļā Romāns Kehters izlīdzināja rezultātu.

Trešajā periodā Ouens Beks izvirzīja Kanādu vadībā, bet Juliuss Šumpfs vairākumā panāca 3:3. Kanāda pēc tam guva trīs bezatbildes vārtus, izceļoties Selebrini, Džordanam Dumē un Īstonam Kouenam.

Vācijas vārtsargs Matiass Bitners tika galā ar 29 no 35 metieniem. Tikmēr Kanādas vārtsargs Matiss Ruso atvairīja 17 no 20 metieniem.

Pēc aizvadītām četrām spēlēm, Kanāda ar deviņiem punktiem ieņem 2. vietu, bet Vācija ar trīs punktiem ierindojās pēdējā, 5. vietā.

Vācija 4. janvārī spēkosies ar Norvēģijas U-20 izlasi par izdzīvošanu Elites divīzijā. Mača zaudētāja Eliti pametīs, vietā laižot Kazahstānas valstsvienību.

Kanāda 2. janvārī ceturtdaļfinālā cīnīsies pret B grupas 3. vietu Čehiju. Jāpiebilst, ka 2023. gadā Kanāda pret Čehiju spēlēja finālā, zeltu izcīnot kanādiešiem.