Vācijas U-20 hokejisti pagarinājumā saglabā vietu Elitē (VIDEO)

Šodien pasaules U-20 čempionātā spēli par palikšanu Elites divīzijā aizvadīja Vācijas un Norvēģijas hokejisti. Uzvaru ar rezultātu 5:4 pagarinājumā izcīnīja Vācijas jaunie hokejisti.

Mačā pirmās trešdaļās vidū vācieši izvirzījās vadībā, bet norvēģi nedaudz vēlāk panāca 1:1. Otrā perioda vidū vācieši atkal ieguva vienu vārtu pārsvaru, bet norvēģi pēc sešām minūtēm panāca 2:2.

Spēles trešajā periodā bija līdzīgs scenārijs. Vispirms Vācija divu minūšu laikā panāca 4:2, bet trešdaļas otrajā pusē norvēģi atbildēja ar diviem precīziem metieniem, izlīdzinot rezultātu – 4:4.

Mača uzvarētājs tiks izšķirts pagarinājumā, kad pirmajā minūtē uzvaru vāciešiem ar precīzu metienu atnesa Morics Elias.

Līdz ar uzvaru Vācijas U-20 izlase saglabāja vietu Elitē nākamgad, savukārt Norvēģijas jaunajiem hokejistiem nāksies spēlēt 1. divīzijas A grupā.

Atgādināsim, ka decembrī uzvaru 1. divīzijas A grupā un iekļūšanu Elitē izcīnīja Kazahstānas U-20 izlase.