Šveices U-20 sagrauj Norvēģiju cīņā par 4. vietu grupā (VIDEO)

2024. gada U-20 pasaules čempionāta piektās dienas pirmajā mačā Šveices U-20 izlase ar rezultātu 6:2 (1:2, 4:0, 1:0) uzveica Norvēģijas vienaudžus.

Sestajā minūtē šveicietis Simons Meiers atklāja mača rezultātu. 45 sekundes vēlāk Šveices hokejists Leons Mugli saņēma noraidījumu līdz spēles beigām par grūdienu ar nūju, norvēģi gan lielo vairākumu nespēja izmantot. Pirmā perioda beigās Norvēģija izcēlās ar diviem vārtu guvumiem 54 sekunžu laikā, izceļoties Martinam Jonsenam un Patrikam Dalīnam.

Otrajā trešdaļā Šveice pārņēma iniciatīvu. Sestajā minūtē Leo Bralārs realizēja vairākumu, panākot izlīdzinājumu. Piecas minūtes vēlāk kapteinis Jonass Taibels izvirzīja šveiciešus vadībā. Pusotru minūti vēlāk vairākuu izmantoja Leonards Dionisio. Trešdaļas priekšpēdējā minūtē Tīrijs Šilds panāca 5:2.

Mača rezultātam punkts tika pielikts trešā perioda 6. minūtē, kad Dionisio guva savus otros vārtus spēlē. Piecas minūtes līdz finālsirēnai norvēģis Kaspers Magnusens tika izraidīts no spēles par sitienu galvas un kakla rajonā, taču Šveicei gūt vārtus neizdevās piecu minūšu vairākumā.

Šveices vārtsargs Alesio Beljeri atvairīja 19 no 21 metiena, taču norvēģis Markuss Stensruds tika galā ar 28 no 34 metieniem.

Nākamo maču Šveice aizvadīs rītdien, 31. decembrī, spēkojoties ar Čehijas U-20 hokejistiem. Norvēģiju gan sagaidīs spēle par izdzīvošanu ar A grupas pēdējā vietā esošo komandu. Tā būs Vācija vai Latvija.

Šveice trīs spēlēs izcīnījusi trīs punktus un ierindojas 4. vietā B grupā, taču Norvēģija četros mačos pie punktiem nav tikusi, ieņemot pēdējo, 5. vietu.