“Storm” ĢM: Mums vajadzēja uzlabot vārtsargu līniju, Bērziņš to var izdarīt

ASV junioru hokeja līgas (USHL) komandas Traisitijas “Storm” ģenerālmenedžeris Džeisons Kūlers sniedza komentāru par Latvijas vārtsarga Patrika Bērziņa pievienošanos komandai.

Jau ziņojām, ka “Storm” aizmainīja vārtsargu Kārli Mežsargu uz NAHL komandu Denburijas “Jr. Hat Tricks” pret Patriku Bērziņu.

“Pēc lieliskas pirmās NAHL sezonas puses aizvadīšanas, kā arī divos starptautiskos turnīros spēlējušais Bērziņš ir parādījis teicamu sniegumu. Mēs jutām, ka nepieciešams uzlabojums vārtsargu līnijā, un Bērziņš ir spējīgs to izdarīt. Mēs pateicamies Mežsargam par viņa paveikto un vēlam tikai labāko turpmākajā karjerā. Kārlis bija lielisks komandas biedrs. Pateicamies arī Denburijas komandai par veikto sadarbību un nākšanu pretī,” teica Kūlers.

Savu komentāru sniedza arī “Storm” galvenais treneris un hokeja operāciju prezidents Entonijs Norīns.

“Mēs esam sajūsmā par Bērziņa pievienošanos mūsu kolektīvam un jūtam, ka viņš padarīs mūsu vārtus nesasniedzamākus. Viņa spēle NAHL un U-20 pasaules čempionātā bija lieliska,” izteicās Norīns.

Bērziņš 15 NAHL spēlēs atvairījis 91,7% metienu, ielaižot vidēji 3,77 ripas spēlē. Bērziņš U-20 PČ sargāja Latvijas izlases vārtus visās sešās spēlēs, kopumā tiekot galā ar 91,4% metienu, ielaižot vidēji 2,47 ripas spēlē.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Traisitijas "Storm"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)