Sorokins dalās pārdomās par U-18 izlases sniegumu Dānijā

Latvijas U-18 hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins pēc uzvaras “4 Nations Cup U-18” turnīrā Dānijā dalījās pārdomās par puišu parādīto sniegumu.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Latvijas U-18 hokejisti izcīnīja uzvaras visās trīs spēlēs.

Latvijas U-18 izlase uzvaras izcīnīja visās trijās spēlēs, turnīrā iegūstot pirmo vietu. Pirmajā mačā Latvija ar 5:1 apspēlēja dāņus, otrajā duelī ar 5:2 pārspēja austriešus, bet turnīra pēdējā dienā ar 3:1 norvēģus.

“Pirmā spēle pret Dāniju bija salīdzinoši viegla, un nevienam neradās šaubas, ka mēs uzvarēsim. Momentu realizācija bija gana laba,” sarunā ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF) sacīja Sorokins.

“Tālāk pretī nāca Austrija, kas pēdējos gados ir labi slidojoša komanda, kas paveic lielu darba apjomu. Šī spēle bija grūtāka, un nācās ilgāk gaidīt, kamēr spējām nodrošināt uzvaru. Šajā mačā iepriecināja trešā trešdaļa, kurā puiši pieņēma labus lēmumus.

Trešā spēle bija ar komandu, pret kuru būs jāspēlē pasaules čempionātā. Visticamāk, ne mums, ne norvēģiem nebija sastāvs, kas spēlēs šajā turnīrā. Pirms šīs spēles runājām, ka nedrīkstam izskatīties vājāki par norvēģiem,” piebilda izlases galvenais treneris.

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)