Somi sadragā austriešus, Vācija papildlaikā pārsteidz Čehiju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī U-20 Pasaules hokeja čempionātā tika aizvadīti četri mači, kuros bija novērojami gan paredzami rezultāti, gan lieli pārsteigumi.

Somjas U-20 hokeja izlase ar rezultātu 7:1 (2:0, 2:1, 3:0) sarāva gabalos Austrijas vienaudžus. Ar diviem vārtiem un piespēli Somijas izlases rindās izcēlāsVille Koivunens, bet ar vārtus un divas rezultatīvas piespēles nopelnīja Breds Lamberts.

Krievijas U-20 hokeja izlase pirmajā periodā izvirzījās vadībā pret Šveices izlasi, gūstot pirmos trīs vārtus mačā, svinot panākumu ar rezultātu 4:2 (3:1, 0:0, 1:1). Ar kārtējo vārtu guvumu Krievijas izlases rindās izcēlās Matvejs Mičkovs, bet Krievijas izlases vārtsargs Jegors Guskovs atvairīja 30 no 32 pretinieku metieniem.

Vācijas U-20 hokeja izlase negaidīti apspēlēja Čehijas vienaudžus, uzvarot papildlaikā ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0). Abus vārtus Vācijas izlasē guva Aleksandrs Blanks, bet vienīgos vārtus Čehijas izlases labā guva Jans Mišāks. Vācijas izlases vārtsargs Florians Bugls atvairīja 39 no 40 metieniem.

Zviedrijas jauniešu izlase katrā periodā spēja iemest ripu pretinieku vārtos un spraigā mačā svinēja panākumu pār Slovākiju ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0). Vārtus Zviedrijas izlases labā guva Danilels Ljungmans, Alberts Sjobergs un Teodors Nīderbahs. Zviedrijas izlases vārtsargs Jespers Valsteds atvairīja visus 48 pretinieku metienus.