Slovākijas juniori turpina pārliecinoši un grauj Norvēģiju (VIDEO)

2024. gada U-20 pasaules čempionāta ceturtās dienas pirmajā spēlē Slovākijas U-20 izlase ar rezultātu 8:4 (2:1, 5:0, 1:3) sagrāva Norvēģijas vienaudžus.

Slovākijai šī kļuva par trešo uzvaru pēc kārtas.

Trīs minūtes pēc starta iemetiena Mikaels  ot atklāja rezultātu, izvirzot norvēģus vadībā. Desmit minūtes vēlāk Samuels Honzeks realizēja vairākumu, panākot 1:1. Slovākiem līdz nākamajiem vārtiem bija nepieciešamas vien 27 sekundes, kad Jurajs Pekarčiks pirmoreiz mačā izvirzīja Slovākiju vadībā.

Otrajā trešdaļā slovāki pamatīgi dominēja. Ceturtajā minūtē Dalibors Dvorskis izmantoja skaitlisko vairākumu. Divarpus minūtes vēlāk Servačs Petrovskis uzstādīja 4:1. Petrovskis guva savus otros vārtus spēlē vien 67 sekundes pēc pirmajiem, piespiežot norvēģus veikt vārtsarga maiņu.

Piecas minūtes vēlāk Peters Repčiks lika kapitulēt arī otrajam pretinieku vārtsargam, gūstot vārtus vairākumā.  Nedaudz vēlāk 16 gadus vecais aizsargs Luka Radivojevičs vairākumā iemeta septīto Slovākijas ripu spēlē.

Trešā perioda vidū Norvēģijas aizsargs Stians Solbergs vienus vārtus atguva. Dažas epizodes vēlāk valstvienības izcēlās ar trīs vārtu guvumiem 77 sekunžu laikā. No sākuma Dvorskis guva otros vārtus spēlē, pēc tam Peters Vesterheims atbildēja ar vārtu guvumu un vien 35 sekundes vēlāk otros vārtus guva Brandsegs-Nīgārds, pieliekot punktu mačam.

Slovākijas vārtus sargāja Ādams Gajans, atvairot 22 no 26 metieniem. Spēli Norvēģijas vārtos iesāka Sebastians Ārsunds, tiekot galā ar 11 no 15 metieniem, taču pēc tam viņu nomainījušais Martins Lundbergs tika galā ar 16 raidījumiem no 19.

Pēc aizvadītām trīs spēlēm Slovākija ar deviņiem punktiem ieņem 1. vietu B grupā, taču norvēģi bez punktiem ierindojas pēdējā, 5. vietā.