Septiņi kapteiņa vārti atnes Latvijas 3 pret 3 izlasei piekto uzvaru pēc kārtas

Piekto uzvaru pēc kārtas Ziemas Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs izcīnījusi Latvijas U-16 trīs pret trīs hokeja izlase, kas ar rezultātu 9:3 (2:0, 3:0, 4:3) sagrāva Austrijas vienaudžus.

Septiņus vārtus (!!!!) Latvijas rindās guva komandas kapteinis Olivers Mūrnieks. Uzbrucējs piecos mačos izcēlies ar 27 vārtu guvumiem.

Latvijas hokejisti trīs vārtus guva spēlējot vairākumā, bet pārējie seši goli tika iemesti vienādos sastāvos.

Austrieši visus savus trīs vārtus guva 3. periodā, līdz tam 40 minūtes nespēja pārspēt Latvijas vārtsargu.

Turnīru latvieši turpinās jau rītdien, 23. janvārī, kad plkst. 02.00 cīnīsies ar Poliju un plkst. 09.00 ar Dāniju.

Latvija turnīra tabulā ieņem pārliecinošu 1. vietu ar iegūtiem 15 punktiem piecās spēlēs.

Jāpiebilst, ka Latvija piecās spēlēs guvusi 100 vārtus, taču ielaidusi 22.