Rolovs: Mums ir daudz ko pierādīt un parādīt

Latvijas U-20 hokeja izlases vārtsargs Deivs Rolovs sarunā ar Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses dienestu dalījies par saviem pirmajiem iespaidiem pēc ierašanās U-20 pasaules čempionāta mājvietā Gēteborgā.

”Ļoti patīkamas sajūtas. Es domāju, ka visa komanda izjūt saviļņojumu par to, ka būs iespēja spēlēt pirmo spēli pret mājiniekiem zviedriem,” atzina Rolovs. ”Mums ir daudz ko pierādīt un parādīt. Domāju, ka visiem šobrīd ir ļoti foršas emocijas.”

”Lielajā hallē vēl neesmu bijis, bet internetā paskatījāmies kā izskatās bildēs. Izskatās ļoti labi. Pilsēta arī, cik autobusā redzēju, ir diezgan skaista,” pauda vārtsargs.

”Mēs visi esam pacilāti. Protams, ir nedaudz sakrājies nogurums, bet mēs paspēsim atjaunoties un būsim gatavi pirmajai spēlei,” norādīja Rolovs.

Pasaules čempionāts Gēteborgā sāksies 26. decembrī. Latvijas U-20 valstsvienība turnīra pirmajā dienā plkst. 20.30 tiksies ar mājiniekiem zviedriem.

Latvijas U-20 izlases pasaules čempionātā spēlēs A apakšgrupā kopā ar Kanādu, Zviedriju, Somiju un Vāciju. Četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet komanda, kas ierindosies piektajā vietā, spēlēs par palikšanu elitē. Šogad noteikumi paredz aizvadīt vienu spēli par izdzīvošanu.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)