Rodžers Bukarts gūst divus vārtus spēles pašās beigās (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Rodžera Bukarta pārstāvētā Rietumu hokeja līgas (WHL) komanda Venačī “Wild” mājās ar rezultātu 7:4 (2:1, 3:2, 2:1) apspēlēja Traisitijas “Americans” vienību.

Bukarts šajā cīņā guva divus vārtus pa pretinieku vārtiem nemeta, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmos vārtus Bukarts guva trešās trešdaļas 19. minūtē, bet ar otro precīzo metienu uzbrucējs izcēlās vien minūti un 20 sekundes vēlāk.

Šajā sezonā 28 spēlēs Bukarts ticis pie deviņiem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Wild” ar 41 punktu 30 mačos atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē. Venačī komanda nopelnījusi vismaz punktu pēdējās desmit spēlēs pēc kārtas.

Nākamo cīņu Bukarta klubs aizvadīs 10. decembrī viesos plkst. 4:05 pēc Latvijas laika pret Traisitijas “Americans”.