R. Dārziņš: Zviedrija ir ļoti laba un tehniska komanda

Latvijas U-20 hokeja izlases uzbrucējs Rainers Dārziņš sarunā ar Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses dienestu pastāstījis par saviem pirmajiem iespaidiem pēc ierašanās U-20 pasaules čempionāta mājvietā Gēteborgā.

”Ļoti foršas sajūtas. Bija forši paslidot no rīta,” norādīja Dārziņš. ”Visi džeki labi jūtas. Visi rūpējās par mums ļoti labi. Treniņu plāns ir sastādīts ļoti labi. Mārtiņš Klucis mums ļoti labi palīdz zālē. Jūtamies labi.”

”Šodien neko grūtu nedarījām. Daudz neslidojām, bet izkustējāmies kārtīgi. Mazliet pieķērāmies pie vairākuma. Tas praktiski bija viss. Es domāju, ka vajadzētu uzlabot vairākumu un mazākumu, jo tas pārsvarā izšķir spēles. Jāmet goli un nedrīkstam ielaist,” piebilda uzbrucējs.

Pasaules čempionāts Gēteborgā sāksies 26. decembrī. Latvijas U-20 valstsvienība turnīra pirmajā dienā plkst. 20.30 tiksies ar mājiniekiem zviedriem.

”Ļoti laba un tehniska komanda. Man tur būs trīs bijušie komandas biedri. Tā kā būs ļoti interesanti spēlēt pret viņiem,” atklāja Dārziņš. ”Pretinieku stiprākais ierocis? Droši vien tehnika, laukuma pārredzēšana un vārtu gūšana.”

Latvijas U-20 izlases pasaules čempionātā spēlēs A apakšgrupā kopā ar Kanādu, Zviedriju, Somiju un Vāciju. Četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet komanda, kas ierindosies piektajā vietā, spēlēs par palikšanu elitē. Šogad noteikumi paredz aizvadīt vienu spēli par izdzīvošanu.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)