Pieci U-20 pasaules čempionāta finālisti iekļauti simboliskajā virknējumā

Žurnālisti un mediju pārstāvji izvēlējās 2024. gada U-20 pasaules hokeja čempionāta turnīra simbolisko virknējumu, iekļaujot tajā vienu vārtsargu, divus aizsargus un trīs uzbrucējus, ziņots Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) mājaslapā.

Jau ziņojām, ka zelta medaļas izcīnīja ASV U-20 izlase, apspēlējot mājinieci Zviedriju, taču bronzu izcīnīja Čehijas jaunieši.

Turnīra simboliskais piecinieks:

Vārtsargs – Hugo Havelids (Zviedrija);

Aizsargi – Leins Hutsons (ASV), Teo Lindšteins (Zviedrija);

Uzbrucēji – Katers Gotjē (ASV), Jirži Kuličs (Čehija), Jonatans Lekerimaki (Zviedrija).

Jāpiebilst, ka Kuličs simboliskajā pieciniekā iekļauts otro gadu pēc kārtas.

Havelids laukumā devās piecās spēlēs, izcīnot četras uzvaras, no kurām divas “sausā”. Havelids atvairīja 91,7% metienu, ielaižot vidēji 1,77 ripas spēlē. Viņš tika atzīts arī par turnīra labāko vārtsargu.

Hutsons septiņās spēlēs atdeva sešas rezultatīvas piespēles, kā arī sakrāja 14 soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu “+8”. Lindšteins septiņos mačos sakrāja astoņus punktus (2+6) un pozitīvu lietderību “+9”.

Gotjē, kurš tika atzīts arī par turnīra labāko uzbrucēju, septiņos mačos guva divus vārtus un atdeva desmit rezultatīvas piespēles, kā arī sakrāja pozitīvu lietderību “+9”. Čehijas kapteinis Kuličs kļuva par turnīra rezultatīvāko spēlētāju ar 12 (6+6) punktiem. Turnīra vērtīgākais spēlētājs jeb MVP Lekerimaki ar septiņiem vārtiem kļuva par turnīra labāko vārtu guvēju. Uzbrucējs pievienoja arī trīs rezultatīvas piespēles.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)