Perspektīvajam Dvorskim četri vārti, Slovākijas U-18 apspēlē Vāciju

Pasaules U-18 čempionāta spēlē Slovākijas hokejisti ar 6:4 (1:1, 2:3, 3:0) apspēlēja Vācijas vienaudžus.

15 minūtes pēc spēles sākuma, Slovākijas perspektīvais uzbrucējs Dalibors Dvorskis vairākumā spēja atklāt rezultātu. Divas minūtes vēlāk vairākumu realizēja vācietis Norvins Panoka, panākot 1:1.

Otrā perioda sākumā, spēlējot vairākumā, Jūliuss Šumpfs izvirzīja Vāciju vadībā. Taču 59 sekundes vēlāk, Daniels Jenčko panāca neizšķirtu – 2:2. Līdz trešdaļas vidum, Vācija spēja gūt vēl divus vārtus, izceļoties Kevinam Bikeram un Vadimam Šraineram. Četras minūtes līdz 2. perioda beigām, Dvorskis guva savus otros vārtus spēlē un samazināja rezultāta starpību.

Noslēdzošajā trešdaļā Slovākija guva trīs bezatbildes vārtus – 11. minūtē Dvorskis guva savus trešos vārtus jeb Hat-trick. Četras minūtes vēlāk vācietis Lua Ņīhuss saņēma noraidījumu līdz spēles beigām par bloķēšanu. Tas ļāva Dvorskim noformēt pokeru. Pēdējā minūtē Vācija mazākumā izņēma vārtsargu, lai spēlētu 5 pret 5, taču Jurajs Pekarčiks ieraidīja ripu tukšos Vācijas vārtos.

Slovākijas vārtus sargāja Samuels Urbans, atvairot 23 no 27 metieniem. Vācijas vārtus sargājošais Leons Vileršeoids tika galā ar 32 no 37 metieniem.

Nākamo spēli Vācija aizvadīs rītdien, 25. aprīlī, spēkojoties ar Zviedrijas vienaudžiem. Slovākija noslēdza grupu etapu, četrās spēlēs sakrājot piecus punktus.