Otro gadu tiks rīkota Kivlenieka piemiņas programma jaunajiem vārtsargiem

Jaunie vārtsargi "KIVI programmā", Hokejazinas.com
Jaunie vārtsargi “KIVI programmā” | FOTO: LHF

Godinot mūžībā aizgājušā Latvijas vārtsarga Matīsa Kivlenieka piemiņu, Latvijas Hokeja federācija (LHF) sadarbībā ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Kolumbusas “Blue Jackets” otro gadu pēc kārtas organizēs jauno vārtsargu iesaistes projektu – “KIVI programmu”.

Programmas mērķis ir iepazīstināt ar hokeja vārtsarga pozīciju mazos hokejistus līdz desmit gadu vecumam, kuri līdz šim vēl nav spēlējuši vārtsarga pozīcijā, bet vēlas to izmēģināt.

Pērn “KIVI programma” norisinājās divos posmos – Rīgā un Jelgavā. Tomēr šogad LHF nolēmusi paplašināt teritorijas un jauno vārtsargu iesaistes projektu rīkot trīs posmos.

No 8. līdz 9. jūnijam programma startēs Brocēnos, kurā piedalīsies Rietumu klubi (iedalījums pēc Latvijas ģeogrāfiskā principa), no 6. līdz 7. jūlijam norisināsies “Volvo sporta centrā” Rīgā, bet 13. un 14. jūlijā tā tiks rīkota Valmierā, kas paredzēta Austrumu klubiem.

Šajā vasarā programmas ietvaros varētu piedalīties līdz 60 jauno hokejistu, kas vēlas izmēģināt vārtsargu pozīciju.

“Liels prieks un lepnums par “KIVI programmas” turpinājumu. Šis projekts pagājušā gadā sevi apliecināja kā lieliska platforma jaunajiem hokejistiem izmēģināt spēkus un pārbaudīt savu vēlmi un gribēšanu spēlēt vārtsargu pozīcijā. Esam gandarīti arī paplašināt programmas vēl vairākās Latvijas teritorijās. Turpinām īstenot “KIVI programmu” un pieminam Matīsa gaišo piemiņu,” sacīja programmas vadītājs Toms Broks.

Katra no nometnēm norisināsies divu dienu garumā, un tās vadīs Latvijas U-18 izlases vārtsargu treneris Edgars Lūsiņš. Ar viņu kopā darbosies arī Latvijas izlašu vārtsargi, kuri palīdzēs iedvesmot jaunos hokejistus un izzināt vārtsargu spēli, godinot Matīsa atstāto mantojumu.

Brocēnos treniņprocesā un darbā ar jaunajiem hokejistiem Lūsiņam asistēs U-20 izlases vārtsargs Linards Feldbergs, U-18 vārtu vīrs Mikus Vecvanags, latviešu vārtsargs Mareks Mitens un U-18 izlases vārtsargu treneris Reinis Repšs.

Atceroties un sirsnīgi pieminot Matīsu, LHF rod iespēju hokeju darīt pieejamāku Latvijas bērniem. LHF izsaka lielu pateicību Kolumbusas “Blue Jackets” organizācijai par šo iniciatīvu un ar lielu aizrautību realizēs šo programmu, teikts federācijas ziņojumā.

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)