Norvēģijas U-18 izlase izsit Vāciju un saglabā vietu Elitē

Pasaules U-18 čempionāta spēlē Norvēģijas izlase ar 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) apspēlēja Vācijas vienaudžus, cīnoties par palikšanu Elites divīzijā.

Cīņa norisinājās līdz kādas komandas divām uzvarām. Norvēģijas U-18 izlase izcīnīja uzvaru ar 2-0 un nosargāja vietu Elitē. Kamēr, Vācijai nākamgad būs jāspēlē 1. divīzijā.

Spēles rezultātu 2. minūtē atklāja Norvins Panoka, gūstot vārtus vairākumā. Trīs minūtes vēlāk Jorgens Mihre atbildēja ar vārtiem vairākumā, panākot 1:1.

Otrajā trešdaļā Filips Hāgens realizēja vairākumu un izvirzīja Norvēģiju vadībā. Astoņas minūtes vēlāk Amanduss Klumgtveits dubultoja norvēģu pārsvaru.

Otros vārtus spēlē Vācijai izdevās gūt vien astoņas sekundes līdz pamatlaika finālsirēnai, spēlējot formātā “6 pret 5”.

Norvēģijas vārtsargs Martins Lundbergs atvairīja 14 no 16 metieniem. Vācijas vārtsargs Niko Pertuhs tika galā ar 32 no 35 raidījumiem.