Mūrnieks: Mūs interesē tikai zelts. Negribam sudrabu

Latvijas U-16 trīs pret trīs hokeja izlases kapteinis Olivers Mūrnieks sniedzis komentāru ”Latvijas Radio” pēc komandas iekļūšanas Ziemas Jaunatnes Olimpisko spēļu finālā.

Hokejazinas.com” šodien jau vēstīja, ka mūsu jaunie hokejisti turnīra pusfinālā ar 19:5 (9:1, 3:2, 7:2) sagrāva Kazahstānas vienaudžus. Latvijas komandai finālā pretī stāsies Dānijas jaunie hokejisti, kas otrajā pusfināla cīņā ar 5:3 pārspēja Austriju. Fināls paredzēts rīt, plkst. 7:00 pēc Latvijas laika.

”Šoreiz bija labāk. Mēs vairāk zinājām, ko viņi darīs un kā viņi spēlēs, tāpēc mums bija vieglāk. Arī paši labāk nospēlējām nekā pirmajā spēlē,” pauda Mūrnieks. ”Pirmajā mačā mums pirmais periods bija slikts. Labi, ka mēs beigās iemetām un tad sanāca [uzvarēt].”

”Visi bija gatavi un noskaņojušies, jo zināja, ka viena spēle izšķir to, vai mēs spēlēsim finālā. Centīsimies uzlabot savu sniegumu. Spēlēsim tāpat kā šodien. Mūs interesē tikai zelts. Negribam sudrabu,” norādīja Latvijas komandas kapteinis.

Mūrnieks ir Latvijas izlases labākais vārtu guvējs turnīrā. Astoņos mačos viņš guvis 32(!!!) vārtus. Mūsu hokejisti aizvadītajās astoņās spēlēs nav piedzīvojuši nevienu zaudējumu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Latvijas Radio

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)