Mateiko nopelna trīs punktus Kvebekā, Ozols dodas laukumā uz nomaiņu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Kvbekas junioru hokeja līgas (QMJHL) mačā Latvijas uzbrucēja Ērika Mateiko Sentdžonsas “Sea Dogs” komanda ar rezultātu 6:4 (1:1, 1:2, 4:1) mājās apspēlēja Akādijas-Bathērstas “Titan” vienību.

Mateiko šajā mačā guva vārtus, atdeva divas rezultatīvas piespēles, četrreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja trīs no pieciem iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Uzbrucējs šosezon 14 spēlēs ticis pie 14 punktiem (6+8), bet “Sea Dogs” 15 spēlēs nopelnījuši 13 punktus un atrodas priekšpēdējā, devītajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā cīņa “Sea Dogs” paredzēta 4. novembrī plkst. 21:00 pēc Latvijas laika mājās pret Akādijas-Bathērstas “Titan”.

Citā mačā Aksela Ozola Šarlottaunas “Islanders” ar rezultātu 4:8 (2:2, 1:2, 1:3) viesos piekāpās Ruēnas-Norānas “Huskies” klubam.

Ozols šo spēli sāka uz rezervistu soliņa. Latvijas vārtsargs devās laukumā otrā perioda trešajā minūtē un atvairīja 23 no 27 pretinieku metieniem.

Šosezon vārtsargs deviņās spēlēs izcīnījis četras uzvaras, atvairījis 88,8% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,46 ripas.

“Islanders” ar 14 punktiem 16 spēlēs atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamo spēli “Islanders” aizvadīs 4. novembrī viesos plkst. 22:00 pēc Latvijas laika pret Valdoras “Foreurs”.