Mājinieki “Spirit” izlaiž pārsvaru, bet pēdējās sekundēs izrauj uzvaru Memoriālā kausa finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Memoriālā kausa finālā Ontario hokeja līgas (OHL) komanda Saginavas “Spirit” ar rezultātu 4:3 (2:0, 1:1, 1:2) apspēlēja OHL klubu Londonas “Knights” un izcīnīja Memoriālo kausu.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Spirit” uzbrucējs Ouens Beks atklāja spēles rezultātu, bet 20. minūtē Beks vairākumā dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Džoijs Viliss panāca 3:0 “Spirit” labā, taču desmitajā minūtē Kaspers Halttunens vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Īstons Kauans samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Sems Dikinsons 11. minūtē panāca izlīdzinājumu.

22 sekundes pirms pamatlaika beigām gan Džošua Blūms izvirzīja vadībā “Spirit” – ar šo precīzo metienu arī pietika uzvarai.

Endrū Ouks atvairīja desmit no 13 “Knights” metieniem, bet Maikls Simpsons tika galā ar 27 no 31 “Spirit” raidījuma.

2024. gada Memoriālā kausa izcīņā piedalījās turnīra saimnieki Saginavas “Spirit” no Ontario hokeja līgas (OHL), kā arī trīs vadošo Kanādas junioru līgu čempioni: Londonas “Knights” no OHL, Mūsdžovas “Warriors” no Rietumu hokeja līgas (WHL) un Drumondvilas “Voltiguers” no Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL).

Jāpiemin, ka OHL Rietumu konferences finālā Londonas “Knights” ar rezultātu 4-2 apspēlēja Saginavas “Spirit”.

Šī bija pirmā reize, kad “Spirit” spējuši izcīnīt Memoriālo kausu. Par turnīra MVP, jeb vērtīgāko spēlētāju, tika atzīts Saginavas kluba uzbrucējs Ouens Beks.

Memoriālā kausa izcīņa tiek aizvadīta jau 104. reizi – pirmo reizi kauss tika pasniegts 1919. gadā. Turnīrs šādā formātā tiek aizvadīts no 1983. gada.