Laviņam divi vārti USHL mačā, Bērziņam debijā “sausā” spēle

Aizvadītajā naktī Latvijas hokejistu Martina Laviņa un Bruno Brūvera pārstāvētā ASV junioru hokeja līgas (USHL) komanda Sīderrepidsas “RoughRiders” ar rezultātu 6:2 (1:0, 3:0, 0:0) apspēlēja Raimonda Vītoliņa Grīnbejas “Gamblers” vienību.

Laviņš šajā spēlē guva divus vārtus, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+3”. Šosezon 19 spēlēs Laviņam 13 punkti (6+7).

Brūveris šajā spēlē atradās rezervē. Šosezon 22 spēlēs Brūveris ticis galā ar 89,3% metienu un vidēji spēlē ielaidis 2,87 vārtus.

Vītoliņš šajā mačā izcēlās ar vārtu guvumu, trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon Vītoliņam 30 spēlēs 26 punkti (10+16).

“Gamblers” ar 38 punktiem 31 spēlē ierindojas otrajā vietā Austrumu konferencē, bet “RoughRiders” ar 36 punktiem 31 mačā atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē.

Sauso uzvaru izcīnīja Patrika Bērziņa Traisitijas “Storm”, kas ar rezultātu 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) viesos pārspēja Omahas “Lancers”.

Bērziņš šajā spēlē tika galā ar visiem 19 pretinieku metieniem. Tas bija viņa pirmais mačs USHL.

“Storm” ar 33 punktiem 31 cīņā atrodas piektajā vietā Rietumu konferencē.

Citā mačā Ģirta Silkalna pārstāvētā Fārgo “Force” ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) mājās pārspēja Sūfolzas “Stampede”.

Silkalnam šajā mačā rezultatīva piespēle un pozitīvs lietderības koeficients “+1”. Šosezon 25 spēlē Silkalnam desmit punkti (3+7).

“Force” ar 45 punktiem 32 spēlēs ierindojas pirmajā vietā Rietumu konferencē.

Zaudējumu piedzīvoja Klāva Veinberga Linkolnas “Stars”, kas ar rezultātu 2:4 (0:0, 0:4, 2:0) piekāpās Sūsitijas “Musketeers”.

Veinbergs šajā mačā ar rezultativitāti neizcēlās, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja 17 soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon 23 cīņās Veinbergam 15 punkti (6+9).

“Stars” ar 41 punktu 31 mačā atrodas trešajā vietā Rietumu konferencē.

Visbeidzot, Dāvja Borozinska pārstāvētā Demoinas “Buccaneers” komanda ar rezultātu 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) viesos zaudēja Dubjūkas “Fighting Saints” vienībai.

Borozinskis šajā spēlē izdarīja vienu metienu pa vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “+-1”.

Šosezon 27 spēlēs uzbrucējam astoņi punkti (3+5), bet “Buccaneers” ar 30 punktiem 33 spēlēs ierindojas sestajā vietā Rietumu konferencē.