Latvijas U-20 izlase piedzīvo zaudējumu pārbaudes mačā pirms PČ

Aizvadītajā naktī Latvijas U-20 hokeja izlase pārbaudes mačā pirms U-20 pasaules hokeja čempionāta ar rezultātu 3:6 (1:2, 1:1, 1:3) piekāpās Čehijas vienaudžiem.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē mača rezultātu atklāja Darels Dukurs, bet Tomass Hamara 11. minūtē izlīdzināja rezultātu. Jaroslavs Hemlars 17. minūtē izvirzīja vadībā Čehijas izlasi.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Gabriels Szturcs guva trešos Čehijas izlases vārtus, bet Gustavs Ozoliņš 14. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Szturcs guva savus otros vārtus mačā, Dāvids Moravecs 11. minūtē palielināja čehu pārsvaru līdz trim ripām, bet Ondrejs Behers 12. minūtē guva sestos Čehijas izlases vārtus.

Trešā perioda 17. minūtē Roberts Cjunskis samazināja rezultāta starpību līdz trim ripām, bet atspēlēties neizdevās un Latvijas izlase piedzīvoja zaudējumu.

Latvijas izlasei 23. decembrī plkst. 1:00 paredzēts vēl viens pārbaudes mačs pret Vācijas vienaudžiem, bet pasaules čempionātu 26. decembrī plkst. 23:00 mūsu hokejisti sāks pret ASV valstsvienību.