Latvijas U-20 izlase izcīna pārliecinošu uzvaru pār Ungāriju

Latvijas U-20 izlase Dānijā notiekošajā pirmās divīzijas A grupas pasaules čempionātā izcīnīja uzvaru pār Ungārijas izlasi ar 6:1 (3:1, 0:0, 3:0).

Šī uzvara Latvijai kļuva par trešo pēc četrām spēlēm. Iepriekš Latvija apspēlēja Norvēģiju (4:1) un Dāniju (5:4), taču piekāpās baltkrieviem (1:2).

Pirmajā trešdaļā Latvija ātri izvirzījās vadībā pateicoties Sanda Vilmaņa vārtiem vairākumā. Drīz vien Anrī Ravinskis dubultoja pārsvaru. Trīs minūtes vēlāk Tomass Tots samazināja ungāru atpalikšanu, taču līdz trešdaļas beigām Raimonds Vītoliņš atgrieza Latvijai divu vārtu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, savukārt trešajā Latvija atkal atzīmējās ar trim goliem. No sākuma Fēlikss Gavars un Martins Laviņš realizēja vairākumus, bet mača izskaņā Dans Ločmelis mazākumā uzstādīja gala rezultātu.

Latvijas vārtus sargāja Bruno Brūveris, atvairot 13 metienus no 14.

Nākamo spēli Latvija aizvadīs sestdien, 18. decembrī, pret Kazahstānas junioriem. Pēc četrām spēlēm ar 9 punktiem Latvija ieņem 2. vietu turnīrā, piekāpjoties vien Baltkrievijai.