Latvijas U-20 “bordo” un “baltā” komandas uzvar pārbaudes spēlēs

Latvijas U-20 izlases pārbaudes spēle, Hokejazinas.com
Latvijas U-20 “baltās” komandas pārbaudes spēle | FOTO: LHF

Pārliecinošus panākumus, gatavojoties U-20 Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Prezidenta kausa izcīņai, otrdien izcīnīja Latvijas U-20 “bordo” un “baltā” komandas.

Pirmajā mačā pulksten 16:00 “Volvo SC” ledus hallē Latvijas U-20 “bordo” izlase ar rezultātu 10:1 (2:0, 2:1, 6:0) sagrāva ASV Nacionālās sporta koledžas asociācijas vienību – “Castleton Spartans”.

Ar trīs punktiem – 1+2 šajā spēlē Latvijas “bordo” vienībā izcēlās Roberts Naudiņš, bet ar diviem punktiem atzīmējās Oskars Nils Briedis (1+1), Aleksandrs Zaprivoda (0+2), Raivis Strazdiņš (1+1), Martins Klaucāns (0+2), Marks Olivers Mežiņš (1+1), Markuss Streikišs (1+1) un Kristers Bukšs (2+0).

Tikmēr vēl vārtus guva Krišjānis Sārts, Dmitrijs Diļevka un Markuss Sieradzkis. Divus periodus Latvijas vārtus sargāja Nils Roberts Mauriņš, bet trešajā trešdaļā vārtos stājās Dilans Birkāns.

Tikmēr otrajā mačā “Inbox.lv” ledus hallē Latvijas U-20 “baltā” izlase ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) uzveica citu ASV Nacionālās sporta koledžas asociācijas komandu – “Milwaukee Raiders”.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Kristofers Krūmiņš, bet vēl reizi precīzs bija Krists Retenais.

Latvijas “baltās” komandas vārtsargs Linards Feldbergs vārtos atradās 60 minūtes un atvairīja visus pretinieku metienus.

LHF Prezidenta kausa izcīņa no 15. līdz 18. augustam norisināsies “Inbox.lv” un “Volvo” ledus hallēs. Latviju šajā turnīrā pārstāvēs divas U-20 izlases – “bordo” un “baltā”. Dalībnieku vidū būs arī Austrijas U-20 izlase, Somijas Mestis līgas klubs “TUTO” (U-23), kā arī divas ASV Nacionālās sporta koledžas asociācijas vienības – “Castleton Spartans” un “Milwaukee Raiders”.

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF