Latvijas U-20 “bordo” izlase iesāk LHF prezidenta kausu ar uzvaru

Šodien “Volvo Sporta Centrā” sākusies LHF Prezidenta kausa izcīņa.

Pirmajā spēlē Latvijas U-20 “bordo” izlase ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja ASV Nacionālās sporta koledžas asociācijas (NCAA) hokeja līgas vienību “Castleton Spartans”.

Mača rezultātu 27. minūtē atklāja Oskars Nils Briedis, realizējot vairākumu. Desmit minūtes vēlāk Markuss Streikišs dubultoja latviešu pārsvaru.

Trešā perioda ievadā Martins Klaucāns panāca 3:0, uzstādot gala rezultātu.

Latvijas vārtus visa mača garumā sargāja Mikus Vecvanags, tiekot galā ar visiem 17 metieniem.

Nesen pārbaudes spēlē starp šīm komandām Latvijas “bordo” izlase svinēja pārliecinošu uzvaru ar 10:1.

“Spartans” rītdien, 16. augustā, spēkosies ar Austrijas U-20 izlasi. Savukārt Latvijas “bordo” komandai nākamais mačs paredzēts 17. augustā – pret Austrijas vienaudžiem.

Vēlāk tiks aizvadīta otrā turnīra spēle, kurā nūjas krustos Latvijas U-20 “baltā” izlase un cita NCAA vienība Milvoki “Raiders”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF