Latvijas U-18 meiteņu izlase piekāpjas Austrālijas hokejistēm un zaudē izredzes uz pirmo vietu

Pirmo zaudējumu Skotijā notiekošajā meiteņu U-18 pasaules čempionātā otrās divīzijās A grupā šodien piedzīvoja Mika Goluboviča vadītā Latvijas U-18 meiteņu valstsvienība, kas turnīra ceturtajā mačā ar 2:3 (0:1, 2:2, 0:0) piekāpās Austrālijas vienaudzēm.

Austrālijas U-18 meiteņu izlase pirmās trešdaļas vidu, realizējot skaitlisko vairākumu, atklāja mača rezultātu, bet otrā perioda ievadā guva divus vārtus 133 sekunžu intervālā un panāca pārliecinošo 3:0.

Pamatlaika vidū Emīlija Jakovļeva pēc Lindas Rulles piespēles izmantoja skaitlisko pārsvaru un panāca 1:3, bet 38. minūtē Hanna Štrause, izceļoties skaitliskajā mazākumā, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 2:3.

Mača turpinājumā rezultāts vairs nemainījās. Pateicoties šim panākumam, Austrālijas jaunās hokejistes jau pirms pēdējās spēļu kārtas nodrošināja pirmo vietu apakšgrupā.

Goluboviča vadītajai komandai šis bija pirmais zaudējums aizvadītajos četros mačos. Latvijas U-18 meiteņu valstsvienība ar septiņiem izcīnītiem punktiem šobrīd ieņem otro vietu grupā.

Mūsu jaunās hokejistes rītdien (pulksten 15:00) ar spēli pret Turcijas vienaudzēm noslēgs dalību šī gada pasaules čempionātā.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF