Latvijas U-18 meitenes PČ sāk ar uzvaru (VIDEO)

Šodien Latvijas U-18 sieviešu hokeja izlase aizvadīja pirmo spēli pasaules čempionāta II divīzijas A grupas turnīrā, tiekoties ar Turcijas vienaudzēm.

Uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja Latvijas izlase. Uzvarētāju rindās sauso spēli aizvadīja vārtsardze Nikola Seleviča.

Pirmajā periodā skaitliskajā mazākumā Latvijai pirmos vārtus guva Kjāra Paula Želubovska, bet trešā perioda sākumā 2:0 panāca Šarlote Štāle. Mača noslēgumā trešos vārtus guva Sarma Gusare.

Jau rīt Latvijas meitenes aizvadīs otro spēli turnīrā, tiekoties ar Nīderlandes hokejistēm.

U-18 sieviešu hokeja pasaules čempionāta II divīzijas A grupas turnīrs norisināsies no 15. līdz 21. janvārim Nīderlandes pilsētā Hērenvēnā.

Šajā čempionātā Latvijas U-18 sieviešu hokeja izlasei pretī stāsies Kazahstānas, Ķīnas, Lielbritānijas, Nīderlandes un Turcijas valstsvienība.