Latvijas U-18 meitenes PČ cieš neveiksmi bullīšos (VIDEO)

Šodien Latvijas U-18 sieviešu hokeja izlase aizvadīja otro spēli pasaules čempionāta II divīzijas A grupas turnīrā, piekāpjoties Nīderlandes vienaudzēm ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā.

Mača piektajā minūtē Marta Laletina atklāja rezultātu. Trīs minūtes vēlāk nīderlandietes panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 7. minūtē Anna Elza Glāzniece izvirzīja Latviju vadībā, taču 105 sekundes vēlāk nīderlandiete Emīlija Olsthorna izcēlās mazākumā.

Trešā perioda ievadā Emīlija Jakovļeva realizēja vairākumu, gūstot trešos Latvijas vārtus. Tuvojoties trešdaļas beigām, Olsthorna guva savus otros vārtus spēlē.

Papildlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, taču bullīšos panākumu izcīnīja Nīderlandes hokejistes.

Latvijas vārtsardze Nikola Seleviča tika galā ar 20 no 23 metieniem.

Nākamo maču latvietes aizvadīs 18. janvārī, kad krustos nūjas ar Kazahstānas vienaudzēm.

Pēc diviem mačiem Latvija ar četriem punktiem ieņem 2. vietu sešu komandu konkurencē.