Latvijas U-18 hokejisti piekāpjas Ungārijas U-20 izlasei

Neveiksmi Austrijas pilsētā Sanktpeltenē notiekošajā “St. Polten Cup” piedzīvoja Latvijas U-18 izlase, kas ar 1:5 (0:2, 0:1, 1:1) kapitulēja Ungārijas U-20 hokeja izlasei.

Vienīgos Latvijas vārtus trešā perioda septītajā minūtē guva uzbrucējs Rodions Boltramovičs.

Latvijas vārtus šajā spēlē sargāja Dāvids Budass, kurš atvairīja 22 no 27 metieniem.

Latvijas U-18 izlases sastāvs atrodams ŠEIT.

Pirmajā turnīra spēlē, kas notika vakardien, Latvija zaudēja Austrijai (0:3). Turnīru Latvijas U-18 komanda noslēgs rītdien, 12. novembrī, plkst. 17.30 ar cīņu pret Dānijas vienaudžiem.

Latvijas U-18 izlasei šis ir pirmais sagatavošanās posms pirms nākamā gada Pasaules čempionāta elites turnīra, kurš no 20. līdz 30. aprīlim notiks Šveices pilsētās Bāzelē un Porantruī.