Latvijas U-17 otrā izlase piedzīvo sāpīgu zaudējumu pret Slovākijas U-16 hokejistiem

Ar zaudējumu “Three Nations Cup U-16” turnīru Volvo ledus hallē sestdien noslēdza Raimonda Vilkoita vadītā Latvijas U-17 otrā izlase, kas pēdējā mačā ar minimālo 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) piekāpās Slovākijas U-16 valstsvienībai.

Pirmie divi periodi noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Vien nepilnas septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām slovāki atklāja mača rezultātu un iemeta uzvaras vārtus.

Mūsu komandas vārtus šajā mačā sargāja Dilans Birkāns, kurš atvairīja 31 no 32 (96,88%) pretinieku metieniem.

Par labāko spēlētāju Latvijas U-17 otrās izlases rindās šoreiz tika atzīts aizsargs Rauls Ladusāns.

Gan Latvijas U-17 otrā valstsvienība, gan Slovākijas U-16 izlase turnīrā aizvadītajos trijos mačos izcīnīja pa sešiem punktiem. Pateicoties panākumam savstarpējā spēlē, Slovākijas jaunie hokejisti nodrošināja uzvaru turnīrā.

Šobrīd Latvijas U-16 izlase aizvada maču pret Šveices vienaudžiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF