Latvijas U-17 izlases otrais sastāvs atspēlējas un uzvar Šveices U-16 hokejistus

Vakardien Raimonda Vilkoita vadītais Latvijas U-17 hokeja izlases otrais sastāvs “Three Nations Cup U-16” turnīrā ar rezultātu 4:3 (1:3, 2:0, 1:0) apspēlēja Šveices U-16 valstsvienību.

Lai gan pirmajā periodā Latvijas izlasi vadībā izvirzīja Rojs Alens Ālups, šveicieši guva nākamos trīs vārtus – Lauro Peters panāca izlīdzinājumu, Arturs Dandouā izvirzīja vadībā Šveici, bet Daniels Vagners dubultoja pārsvaru.

Otrajā trešdaļā Rauls Kapura samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Pāvels Ņikitins panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa sākumā Arturs Borovojs jau izvirzīja vadībā Latvijas valstsvienību un šo pārsvaru arī izdevās noturēt līdz mača beigām.

Dilans Birkāns atvairīja 24 no 27 Šveices hokejistu metieniem, bet Ārons Tills Tēlers tika galā ar 21 no 25 Latvijas izlases raidījumiem.

Latvijas U-17 izlases otrais sastāvs divās spēlēs izcīnījis divas uzvaras un ar sešiem punktiem atrodas pirmajā vietā četru komandu konkurencē.