Latvijas U-16 izlase otro dienu pēc kārtas pārspēj Šveices jauniešus

Latvijas U-16 izlase otrajā “Three Nations tournament” turnīra spēlē ar rezultātu 5:3 (3:2, 1:1, 1:0) apspēlēja Šveices “balto” komandu.

Latvijas izlases sastāvs uz šo turnīru aplūkojams ŠEIT.

Mača 3. minūtē kapteinis Olivers Mūrnieks atklāja rezultātu. Četras minūtes vēlāk Šveice panāca izlīdzinājumu, taču tam sekoja vēl viens šveiciešu vārtu guvums. Līdz pirmā perioda beigām Latvija spēja atgriezt vadību, divus vārtus gūstot Maksam Mihailovam.

Otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, rezultātam kļūstot 4:3. Mihailovs guva savus trešos vārtus, noformējot Hat-trick.

Punktu mačam 59. minūtē pielika Kristera Obuka raidītā ripa tukšā Šveices cietoksnī.

Latvijas vārtus sargāja Jegors Kirpičkins, tiekot galā ar 19 no 22 metieniem.

Rītdien, 11. februārī, Latvijas U-16 izlase aizvadīs pēdējo spēli turnīrā, spēkojoties ar Slovākijas vienaudžiem.

Latvijas spēļu tiešraides vērojamas “latvijashokejs.tv“.