SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Latvijas čempions pamet “Zemgale/LBTU” un pārceļas uz Kanādu

Latvijas hokeja aizsargs Mārtiņš Krišs Krūklītis pievienojies Britu Kolumbijas hokeja līgas (BCHL) komandai Meritas “Centennials”.

Komanda paziņojumā slavē Krūklīša spēju vadīt ripu un pieslēgties uzbrukumam.

“Krūklītis ļoti labi un ātri spēj izvirzīt ripu ārā no aizsardzības zonas. Viņš bezbailīgi pieslēdzas uzbrukumam, kas pievienos “Centennials” spēles stilam dinamiskumu. Krūklītis ir pieredzējis un nobriedis spēlētājs, par ko liecina izcilā mobilitāte un veiklība ripas kustināšanā. Viņa nežēlīgais spēles stils nodrošina drošību aizsardzības zonā, prasmīgi apturot pretiniekus.

Viņa statistika apliecina viņa spēju sniegt nozīmīgu ieguldījumu vārtu gūšanas izdevībās, parādot, ka viņš ir spējīgs ne tikai bloķēt metienus, bet arī radoši virzīt komandu uz priekšu,” teikts komandas paziņojumā.

Šosezon 19 gadus vecais Krūklītis spēlēja Jelgavas “Zemgale/LBTU” sistēmā, kļūstot par Latvijas čempionu. Viņš ir Jelgavas hokeja skolas audzēknis.

Krūklītis šosezon laukumā devās trīs dažādās līgās. Optibet hokeja līgā (OHL) 13 spēlēs atzīmējās ar vienu vārtu guvumu un astoņām rezultatīvām piespēlēm, Play-off piecos mačos pievienojot vienus vārtus un divas piespēles. Latvijas Jaunatnes Attīstības hokeja līgā (JAHL) 11 mačos sakrāja 9 (4+5) punktus. Savukārt, divās spēlēs Somijas pēc spēka 2. līgā (Mestis) pie punktiem netika.

Krūklītis pārstāvēja Latvijas izlasi U-18 pasaules čempionātā 2022. gadā, četrās spēlēs tiekot pie trīs punktiem (1+2) un negatīva lietderības koeficienta “-3”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Meritas "Centennials"

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)