Latvijas 3 pret 3 izlase Jaunatnes Olimpiādi sāk ar graujošu panākumu

Latvijas U-16 trīs pret trīs hokeja izlase aizvadījusi pirmo spēli Ziemas Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs, kurā ar rezultātu 24:5 (9:2, 7:2, 8:1) sagrāva Spānijas vienaudžus.

Ziemas Jaunatnes Olimpiskās spēles norisinās Gangvonā, Dienvidkorejā no 19. janvāra līdz 1. februārim.

Latvijas hokejisti rezultatīvāko sniegumu demonstrēja pirmajā periodā, gūstot deviņus vārtus. Viens vārtu guvums bija skaitliskajā vairākumā.

Otrajā trešdaļā latvieši guva septiņus vārtus, realizējot vienu vairākumu, bet trešajā periodā iemeta astoņas ripas pretinieku vārtos. Spānija trešajā periodā vienīgos vārtus guva vairākumā.

Vārtu guvēji oficiālajā protokolā netiek minēti.

Nākamo maču Latvijas trīs pret trīs izlase aizvadīs šonakt, kad plkst. 1.00 pēc Latvijas laika spēkosies ar Lielbritāniju.