Krievijas jauniešiem neizdodas sasmelt pret Kanādu izlieto ūdeni (VIDEO)

Aizvadītajā naktī pārbaudes spēlē pirms Pasaules U-20 hokeja čempionāta Kanādas jaunieši ar rezultātu 6:4 (4:0. 1:3, 1:1) uzvarēja Krievijas vienaudžus.

Pirmajā periodā kanādieši deviņu minūšu laikā sabēra četras ripas Krievijas vārtos – Meisons Maktavišs, Ridlijs Grīgs, Kents Jonsons un Lūks Kormjē.

Otrajā periodā Krievijas hokejisti atguvās un ar vairākumu palīdzību sāka atspēlēšanās mēģinājumu. Ņikita Čibrikovs un Matvejs Mičkovs guva vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz diviem vārtiem.

Meisons Maktavišs gan pievienoja vēl vienu ripu Kanādai, bet Aleksandrs Pašins kurozi iemeta trešo ripu Kanādas vārtos otrā perioda beigās.

Trešajā periodā komandas vēlreiz apmainījās ar vārtu guvumiem – Konors Bedārds un Mavejs Mičkovs attiecīgi Kanādas un Krievijas izlases labā.

Divi vārti un piespēle Meisona Maktaviša kontā Kanādas izlases sastāvā, bet Krievijas rindās Matvrjam Mičkovam arī divi vārti un piespēle.

Tikmēr otrā spēlē Zviedrijas jaunieši ar rezultātu 7:0 (2:0, 4:0, 1:0) pazemoja Austrijas izlasi.

Trīs piespēles šajā mačā nopelnīja Ake Stakestads, bet ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Teodors Nīderbahs, Akelsandrs Holcs un Oskars Olausons.

Abas komandas vārtsargu nomainīja spēles vidū.  Zviedrijas vārtsargi Jespers Valsteds un Jespers Vikmans atvairīja visus pretinieku metienus.

Pasaules U-20 hokeja čempionāts sāksies 26. decembrī ar Somijas un Vācijas izlašu dueli.