Kanādas U-20 izlases treneru štābā iekļauts trīskārtējs Stenlija kausa ieguvējs

Kanādas Hokeja federācija nosaukusi jaunos U-20 valstvienības trenerus.

Par galveno treneri kļuvis Alans Letangs. Viņam asistēs Skots Volkers, Gils Bušārs, Šons Klostons, kā arī vārtsargu treneris Džastins Pogijs.

Brents Sībruks, Pīters Anholts un Benuā Rojs iekļauti menedžeru sarakstā.

Letangs iepriekš bija U-20 izlases trenera asistents. Viņš jau vadīja Kanādas U-18 izlasi nesen notiušajā Hlinkas-Grecka kausā. Šobrīd viņš ir arī Ontario hokeja līgas (OHL) komandas Sārnijas “Sting” galvenais treneris.

Volkers pēdējās divas sezonas vadīja OHL komandu Gvelfas “Storm”. Iepriekš viņš bija arī Kanādas izlases trenera asistents 2018. gada Olimpiskajās spēlēs.

Bušārs pašlaik strādā par Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) komandas Šerbrūksas “Phoenix” galveno treneri. No 2018. līdz 2023. gadam viņš bija Amerikas hokeja līgas (AHL) komandas Sirakjūzas “Crunch” trenera asistents.

Klostons kopš 2001. gada strādā Rietumu hokeja līgas (WHL) komandās. Savukārt, Pogijs pirmo trenera pieredzi ieguva aizvadītajā sezonā, pievienojoties Kanādas izlasei 2023. gada pasaules čempionātā un U-18 PČ.

Menedžmenta korpusā svarīgu pieredzi dos trīskārtējais Stenlija kausa ieguvējs Čikāgas “Blackhawks” rindās Sībruks.

2024. gada U-20 pasaules čempionāts norisināsies Zviedrijas pilsētā Gēteborgā no 2023. gada 26. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim.

Kanādas U-20 izlase spēlēs vienā grupā ar Latviju, Zviedriju, Somiju un Vāciju.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Canada Hockey

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)